Wesele zimową porą


Świąteczny, śnieżno-bajkowy klimat zimy może zachęcać młode pary do wyprawienia wesela właśnie zimową porą. Oprócz zimowych atrakcji pary mogą skorzystać z wielu rabatów jakie czekają na nich np. w domach weselnych albowiem zima jest dla branży ślubnej martwym sezonem.
Zimowa aura stwarza także niesamowite możliwości kreowania unikalnego, śnieżnobiałego, magicznego klimatu wesela. Fundamentalnym elementem, o którym każda para młoda powinna pamiętać wyprawiając wesele zimą, jest zrobienie z tego atutu. Niech zimowe wesela staną się nie mniej atrakcyjne od tych wiosenno-letnich.
Według Anny Marii Postolache piszącej dla amerykańskiego portalu ślubnego Dream Wedding Receptions w tym roku modnie zimowe wesele można urządzić przynajmniej na dwa sposoby: w stylu glamour i w stylu naturalnym. Polski leśny krajobraz jak i polskie zamiłowanie do rustykalnych klimatów (widać to po boomie na polskie karczmy) wymusza wręcz skupienie się na naturalnym, trochę rustykalnym klimacie wesela.
Polskie lasy, jeziora, karczmy mogą stać się oryginalnym tłem do fantastycznych fotograficznych sesji zimowych jak i weselnych zabaw. Naturalne szyszki, gałązki świerku i przepiękne lampiony, świeczki czy dekoracje z drewna mogą nadać weselu niepowtarzalny i niebanalny zimowo- leśny klimat. Zapach grzanego wina, miodu czy cynamonu podanego gościom po przybyciu na wesele może smakować lepiej niż wakacyjne lekkie wino czy Mohito. Bardziej treściwe, zimowe menu jak i śnieżnobiałe dekoracje i ciągle świecące się lampiony mogą sprawić, że wesela zimą nie będą mniej gorące od tych wiosenno-letnich. 

zdjecia:
dreamweddingreceptions.com,  
weddingchicks.com third
www.etsy.com
bridalhood.blogspot.com
chezwedd.com, 
rachelaclingen.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz